P5150181Vybraní žáci 2. a 3. tříd, kteří  minulý týden vyhráli okrskové kolo fotbalového turnaje McDonald’s Cupu se tuto středu 15.5.2013 zúčastnili okresního kola této soutěže. Tento fotbalový turnaj se uskutečnil na stadionu Stovky ve FM.

Za účastí 8 týmu, které byly rozlosovány do 2 skupin, se naši kluci postupně utkali s ZŠ Třinec, ZŠ Jablunkov a 11. ZŠ F-M.  Do rozhodovacích zápasů postoupili z 2. místa, kde se utkali v boji o finále s 2. ZŠ F-M. Toto utkání však kluci nevyhráli, proto bojovali s ZŠ Frýdlant o bronzové medajle. V tomto utkání jsme byli úspěšní a vybojovali krásné 3. místo.

Hráči: Filip Tabach,  Gasman Šimon, Gasman Tadeáš, Zpěvák Jakub, Vyviál Jakub, Krpec Šimon, Ryška Daniel, Žáček Patrik, Eliáš Matěj, Tomáš Ulčák, Roman Nečas a Jonáš Skoták.

Všem klukům gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Poděkování patří také tranérovi p.  Žáčkovi,  který kluky během turnaje vedl.