Zde můžete zanechat svůj příspěvek do knihy návštěv…

12 thoughts on “Kniha návštěv

 1. Dobrý den,

  jen malá připomínka – v brožuře pro prvňáčky „Jdeme do školy“ máte chybu, v článku Rada rodičů:
  Současnou předsedkyní Rady rodičů je pan Martin Pavliska.

  Skotáková

 2. Dobrý den,

  bydlíme v Tiché a naše škola má jen docházku vč. 5. ročníku. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné k Vám dítě přihlásit, co pro to všechno udělat a zda máte nějaký den otevřených dveří, abychom se k Vám mohli podívat. Ptám se sice s předstihem, jedná se o šk. rok 2016/2017, ale chtěla bych mít všechny informace pohromadě a správně se rozhodnout. Jen ještě malá poznámka, syn je ADHD. Děkuji za poskytnutí informací. S přáním hezkého dne a úspěšného nového školního roku, Monika Mičulková.

  1. Dobrý den,
   syna lze k nám přihlásit, můžete se tady přijet i podívat, ale je zapotřebí se dopředu domluvit. Vhodné bude nechat to na pozdější dobu, máme tady teď hodně rušno. O tom, jak přestup probíhá, si pohovoříme při osobním setkání. Není to nic složitého.

   Budu se těšit. S pozdravem Hana Ulčáková

 3. Dobrý den, děkuji moc za informace a určitě se ozvu a domluvíme se.

  Hezký den, Monika Mičulková

 4. Dobrý den,
  od začátku zavedeni elektronické žákovské knížky využíváme (celá rodina) android aplikaci pro telefony „Bakaláři – žákovská knížka“. Bohužel nebylo možné v této aplikaci číst zprávy od učitelů. Nyní se aplikace aktualizovala na verzi 1.3.6 a byla přidána funkce „KOMENS“, ale po aktivování funkce „KOMENS“ to hlásí – „Škola používá zastaralou verzi Bakalářů, která nepodporuje Komens v android aplikaci“.
  Prosím, můžete aktualizovat systém Bakalář?

  1. Dobrý den, dne 8.10. byla provedena aktualizace Bakaláře. Pokud budou problémy přetrvávat, prosím, kontaktujte nás. Děkuji. Ulčáková

 5. Dobrý den,
  zítra se koná v Ostravě seminář, který dává návod ke zkvalitnění péče o děti. Nejde jen o stravování, ale o propojení jednotlivostí ve smysluplný celek. Zvažujete zapojení se do projektu SKUTEČNĚ ZDRAVÁ ŠKOLA?
  Skutečně zdravá škola je komplexní program aktivit a hodnocení, který vám pomůže vytvořit chutné a zdravé školní stravování, obohatit vzdělávací program o praktické aktivity pro vaše žáky a propojit se s místní komunitou.
  http://www.skutecnezdravaskola.cz/novinky/informacni-vzdelavaci-seminar-skutecne-zdrava-skola-v-ostrave

  1. Dobrý den,
   děkuji za informaci. Ze dne na den je pro nás celkem problematické někoho na semináře vysílat, tyto akce se plánují dopředu, provoz školy musí být zajištěn a zastupitelnost zaměstnanců není vždy jednoduchá. Určitě bychom zvažovali, zda na seminář někoho nevyslat. Děláme to tak vždycky, když se objeví nějaká nabídka. Ale nabízených akcí a seminářů( i s touto tematikou) je mnoho, škola je spoustou nabídek doslova „zavalována“ a mnohdy je problematické si správně vybrat.

   Hana Ulčáková

 6. DOBRÝ DEN,
  velice pěkné a výstižné -mnoho informací atd. – jen tak dál . . .
  S pozdravem p. Michal Miarka

  1. Dobrý den, děkuji. Budeme se snažit v nastaveném trendu pokračovat.
   S pozdravem Minksová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.