Vánoční korfbalové turnaje škol v Ostravě – prosinec 2019

V posledním školním týdnu roku 2019 se korfbalová družstva ZŠ Kozlovice zúčastnila dvou velkých korfbalových turnajů, které se konaly v ČPP Aréně v Ostravě Muglinově.

V úterý 17.prosince se do bojů zapojila dvě družstva v kategorii U13, tedy šestých a sedmých tříd, když naši školu reprezentovali hráči a hráčky na spodní věkové hranici či ještě mladší, neboť naše výběry byly složeny téměř výhradně z žáků šestých tříd doplněné o nadějné páťáky. I tak se naši v konkurenci celkem šestnácti družstev neztratili a zejména první družstvo dokázalo vyhrát tři zápasy ze čtyř a skončilo na celkovém sedmém místě, když jen dva koše je dělili od bojů od medaile.

V této kategorii ZŠ Kozlovice reprezentovali:

Nela Eliášová, Barbora Anna Filipová, Kateřina Holubová, Denisa Krkošková, Michaela Krpcová, Karolína Rozehnalová, Julie Ulčáková, Barbora Závodná, Filip Laník, Jakub Pavlát, Vojtěch Pavlát, Adam Pustka, Marek Škrobal, Ondřej Vaverka, Tomáš Vlček, Jakub Žáček

Ve čtvrtek si naši korfbalisté v kategorii druhých a třetích tříd vše vynahradili, když dokázali překvapit i starší soupeře a tomuto druhému turnaji, kterého se zúčastnilo deset družstev, dominovali. Dvě družstva sestavená z žáků druhých a třetích tříd zvítězila v téměř všech zápasech a po zásluze získala dvě skvělá místa na stupních vítězů, když získala prvenství a třetí celkové místo.

V této kategorii ZŠ Kozlovice reprezentovali:

Klára Dylová, Vanesa Jakubíková, Kristýna Pavlátová, Nikola Rozehnalová, Eliška Šlachtová, Stela Trojáčková, Stela Vaverková, Adam Filip, Tomáš Gola, Jiří Holub, Lukáš Holub

Ing. Lukáš Filip